Zabudowa wnęk

Trudno dostępne powierzchnie, skosy lub puste przestrzenie pod schodami nie musza pozostawać nie zagospodarowane. W takich miejscach idealnie wpasowuje się szafa wykonana na wymiar lub inna zabudowa meblowa skrojona na miarę potrzeb użytkowników.

W dobie otwartych przestrzeni i płynnych sojuszy pomiędzy tym co estetyczne i funkcjonalne, warto postawić na zagospodarowanie każdej powierzchni w domu. Dzięki zagospodarowaniu naturalnych wnęk, które powstają w miejscu połączenia dachu z podłogą lub pod schodami, klient zyskuje dodatkowe miejsce do przechowywania lub utworzenia domowego magazynu na zbiór wszystkich szpargałów spod znaku „przyda się”.

Najpopularniejsze rozwiązania stosowane w zabudowie wnęk to:

  • szafy pod wymiar z otwieranymi lub przesuwanymi drzwiami,
  • otwarty regał do ekspozycji np. książek,
  • mini garderoba na wymiar wraz z drążkami i półkami,
  • zabudowa przestrzeni pod parapetem mająca na celu ukrycie grzejnika.

Naturalna wnęka powstała w domu lub mieszkaniu to przede wszystkim bardzo dobre miejsce na ulokowanie pojemnej szafy na wymiar, która może być wykorzystywana codziennie lub służyć do przechowywania rzeczy wykorzystywanych tylko okazjonalnie.

Podstawą do wykonania zabudowy wnęki jest wykonanie precyzyjnego pomiaru, który jest wstępem do realizacji zamówienia na zabudowę meblową pod wymiar. Na podstawie dokonane pomiaru i wyboru materiałów, z których ma być zrealizowana zabudowa wnęki dokonuje się wyceny zamówienia. Po akceptacji kosztorysu przez Klienta i wpłaceniu przez niego zaliczki na poczet wykonania zabudowy, nasi specjaliści przystępują do pracy polegającej na precyzyjnym wycięciu kolejnych elementów mebla pod wymiar, pomalowania na wybrany przez Klienta kolor a następnie montażu w docelowej wnęce.

W ten oto prosty sposób Klient może cieszyć się nowym miejscem do przechowywania i zabudową meblową w miejscu, które jeszcze do niedawna nie było zagospodarowane.

Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

altraZabudowa wnęk