O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

Studio Mebli ALTRA to doświadczona pracownia stolarska z Warszawy realizująca meble na indywidualne zamówienie.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w działalności na warszawskim rynku, gdzie z oddaniem i zaangażowaniem realizujemy marzenia naszych klientów o stylowych, wygodnych i funkcjonalnych wnętrzach.

Wykonujemy zabudowę każdego pomieszczenia – od pojemnych szaf w przedpokoju przez kuchnię na wymiar i funkcjonalne meble łazienkowe aż po wszystkie elementy wyposażenia sypialni i pokoju dziecięcego.

Każdą zabudowę meblową traktujemy indywidualnie. Z pieczołowitością i precyzją opracowujemy projekt, w którym dbamy o estetyczną i funkcjonalną stronę zabudowy meblowej. Konsultujemy z klientem wszystkie aspekty zamawianych mebli na wymiar, tak aby zostały uwzględnione nie tylko uwarunkowania przestrzenne wnętrza, w którym ma stanąć wymarzona szafa lub kuchnia ale również jego funkcjonalność i estetyczność.

Doradzamy klientowi na każdym etapie realizacji zamówienia – wspólnie omawiamy przedstawione inspiracje zabudowy meblowej, przeglądamy katalog materiałów z których mają być wykonane meble na wymiar, doradzamy w kwestii wyboru systemów i rozwiązań ułatwiających korzystanie z zabudowy meblowej. Nasi specjaliści dokonują precyzyjnego pomiaru przestrzeni, w której będzie wykonana zabudowa meblowa, dlatego na etapie projektowania i modelowania mebli jesteśmy w stanie zniwelować ewentualne rozbieżności.

Wszystkie wykonane przez nas meble są produkowane ręcznie, dzięki czemu mamy pełna kontrolę nad procesem produkcji i możemy zagwarantować najwyższą jakość i staranność wykonania zabudowy meblowej. Końcowym etapem realizacji zamówienia jest montaż zabudowy meblowej, podczas którego z uwagą i precyzją umiejscawiamy zamówione meble w ich docelowym miejscu.

CO ROBIMY

Naszym Klientom oferujemy meble na zamówienie wykonane m.in.: z lakierowanego MDF, forniru czy litego drewna. Jednak to nie wszystko. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element wyposażenia wnętrza z dowolnego materiału, dowolnej wielkości, który będzie doskonale wpisywał się w stylistykę całego pomieszczenia.

Nie przerażają nas ani surowe kawałki drewna, z których możemy wyczarować niepowtarzalne meble ani skomplikowane powierzchnie zabudowy meblowej, gdzie stosujemy nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania adaptowania przestrzeni.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, dlatego dokładamy starań do zaspokojenia wszystkich potrzeb naszych klientów. Z uwagą słuchamy o potrzebach poruszanych podczas spotkań projektowych i na ich podstawie proponujemy zabudowę pod wymiar, która będzie nie tylko estetyczna ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadająca oczekiwaniom klienta. Na każdym etapie służymy fachową poradą, która poparta jest doświadczeniem i aktualną wiedzą na temat najnowszych rozwiązań technicznych.

Design mebli z naszego studia podąża za aktualnymi trendy wnętrzarskimi, dlatego możemy wykonać dla Państwa kuchnię na wymiar w stylu skandynawskim lub minimalistyczną zabudowę kuchenną w stylu nowoczesnym. Realizujemy zabudowy meblowe według każdego pomysłu klienta, dlatego mogą zamówić u nas Państwo kuchnię w stylu prowansalskim, eklektycznym, tradycyjnym, glamour, vintage lub np. kuchnię art. deco.

Nie pozostawiamy żadnego pytania bez odpowiedzi i nie uciekamy od tematów skomplikowanych. Działamy solidnie, terminowo i tylko w standardzie najwyższego wykonania mebli na zamówienie. Po przyjęciu zamówienia jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych klientów, dzięki czemu w trakcie realizacji zabudowy meblowej pod wymiar mogą Państwo na bieżąco sprawdzać postęp naszych prac i wprowadzać ewentualne korekty do całokształtu zamówionych mebli na wymiar.

WSPÓŁPRACUJEMY

Jesteśmy producentem blatów mineralnych typu KERROCK, CORAIN, STARON.

Pracujemy z wiodącymi dostawcami na rynku m.in.: systemami BLUM i PEKA

logo_blumlogo-1
altraO firmie