Meble biurowe

Aranżacja biura to zadanie, które wymaga szczególnej dbałości o detale. Zabudowa pod wymiar wykonana na potrzeby działalności gospodarczej to wizytówka przedsiębiorstwa i przestrzeń, w którym większość czasu spędzają pracownicy firmy. Z tego powodu meble biurowe muszą odpowiadać na zapotrzebowanie szerokiego spectrum osób – od recepcjonistki witającej gości zza stylowej lady przygotowanej pod wymiar po prezesa firmy, który podejmuje strategiczne decyzje za stylowym i pojemnym biurkiem.

Przygotowanie aranżacji biurowej to kilkuetapowy proces, u którego podstaw leży zaspokojenie potrzeb funkcjonalnych przedsiębiorstwa. W pierwszej kolejności rozmawiamy o zapotrzebowaniu firmy na poszczególne meble.

W zależności od profilu działalności przygotowujemy na zamówienie projekt mebli pod wymiar obejmujących:

  • biurka pod wymiar dopasowane wielkością do dostępnej przestrzeni,
  • pojemne szafy i regały służące do przechowywania dokumentów,
  • stylowe recepcje i lady będące wizytówką przedsiębiorstwa,
  • stoły konferencyjne uwzględniające maksymalną liczbę osób zaproszonych do rozmowy,
  • zabudowę kuchni firmowej z wygodną lokalizacją niezbędnych sprzętów AGD,
  • meble do łazienki,
  • inne meble niezbędne do prowadzenia działalności służbowej.

Nasze studio wykonuje meble biurowe, które odpowiadają profilowi działalności i stylistyce otoczenia biznesowego, w którym firma prowadzi działalność. W swoim portfolio mamy realizacje na wykonanie ekskluzywnej zabudowy meblowej w gabinetach, kancelariach i klinikach. Nie boimy się wyzwań wymagających wykonana od nas mebli na wymiar dla lokali usługowych czy handlowych. Wyposażamy biura o każdym profilu działalności, dlatego swoim doświadczeniem jesteśmy w stanie wesprzeć firmę w zakresie aranżacji estetycznej, funkcjonalnej i wygodnej dla pracowników przestrzeni.

W zależności od wielkości przygotowywanej zabudowy meblowej, jesteśmy w stanie dopasować się do Klienta w zakresie terminów dostarczania mebli na wymiar. Jeśli przedsiębiorstwo przechodzi wieloetapową modernizację, nasze studio dopasowuje się w zakresie terminu dostaw do tempa prowadzonych prac.

SONY DSC

altraMeble biurowe