Meble młodzieżowe

Urządzenie pokoju dla nastolatka to duże wyzwanie. Z jednej strony meble młodzieżowe muszą spełniać oczekiwania dorastającego domownika w zakresie przemyślanego zagospodarowania przestrzeni do nauki, rozrywki oraz wypoczynku. Z drugiej strony muszą to być elementy wyposażenia, które trafią w gust bardzo krytycznych odbiorców.

W naszej ofercie mebli młodzieżowych znajdą Państwo:

  • pakowne szafy na wymiar dopasowane do gustu nastoletnich odbiorców,
  • ergonomiczne biurka zapewniające komfort nauki i pracy,
  • wygodne łóżka dopasowane do wzrostu użytkownika,
  • pojemne regały, na których zmieszczą się książki i drobiazgi zbierane przez nastolatka.

Meble młodzieżowe projektowane przez Studio Mebli Altra to propozycje, które designem podążają za aktualnymi trendami wnętrzarskimi.

Nasze studio przygotowuje aranżację modnego i stylowego wnętrza dla dorastającej dziewczyny, która potrzebuje przestrzeni do przechowywania ubrań w szafie na wymiar, powiększających się zbiorów kosmetyków w stylowej toaletce lub szerokiego regału wykonanego na zamówienie, w którym pomieści książki i inne drobiazgi będące domeną nastolatki.

Nie zapominamy również o dorastających chłopakach, dla których najważniejszym miejscem w pokoju jest wygodne łóżko gwarantujące wypoczynek po intensywnym dniu. Projektując wnętrze dla młodego chłopca nie zapominamy o takich elementach jak pojemne biurko i szafa, przestronne regały i dodatkowe półki na ścianie przeznaczone do prezentacji przedmiotów odzwierciedlających zainteresowanie nastolatka.

Meble dla młodzieży są wykonywane z trwałych i bezpiecznych materiałów, które zapewniają nieprzerwane użytkowanie mebla do momentu wejścia nastolatka w dorosłość. Wiele z elementów wyposażenia, takich jak szafa pod wymiar lub łóżko na zamówienie, już po wyprowadzce dziecka może z powodzeniem służyć innym domownikom.

Nasze meble młodzieżowe to uniwersalne ale również funkcjonalne propozycje, dzięki którym uda się zaaranżować pokój dorastającego dziecka zgodnie z gustem jego jak również rodziców.

SONY DSC

SONY DSC

Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

altraMeble młodzieżowe