Meble pokojowe

Pokój dzienny wydaje się być miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu. Tutaj relaksujemy się po ciężkim dniu pracy, przyjmujemy gości, spędzamy rodzinne weekendy i organizujemy przyjęcia. Meble umiejscowione w pokoju dziennym, który pełni często funkcję jadalni i salonu, muszą być dopasowane do wielu okoliczności, które towarzyszą naszym Klientom w codziennym życiu.

Decydując się na meble pokojowe wykonane pod wymiar mają Państwo gwarancję, że idealnie wpasują się w dostępną przestrzeń oraz będą spójne stylistycznie z innymi meblami stanowiącymi wyposażenie wnętrza.

Najpopularniejsze meble pokojowe wykonywane przez nasze studio to:

  • regały i kredensy na wymiar służące do eksponowania książek, zastawy i pamiątek rodzinnych,
  • komody z szufladami i szafkami wykonanymi według wymiarów określonych przez Klienta
  • szafki RTV przeznaczone do przechowywania urządzeń związanych z odbiorem telewizji
  • stoliki kawowe wykonane z materiałów wybranych przez Klienta
  • półki ścienne
  • meblościanki na wymiar służące do przechowywania różnych drobiazgów

Domeną naszego studio jest wykonanie mebli na wymiar w stylistyce dopasowanej do wystroju pozostałe części mieszkania, dlatego realizujemy meble pokojowe we wszystkich stylach. Wielbiciele nowoczesnego i minimalistycznego stylu mogą zamówić w naszym studio regały lub komody o prostej, wręcz ascetycznej formie w kolorach ziemi lub z surowego drewna. Miłośnicy stylu prowansalskiego będą zachwyceni możliwością wspólnego zaprojektowania mebli do salonu w duchu południowej Francji. Nie obce jest nam wykonanie mebli na zamówienie w stylu skandynawskim, dlatego w naszym studio na Klientów czekają materiały pozwalające stworzyć nietuzinkowy regał lub szafkę pod telewizor zgodnie z wzornictwem z północy Europy.

Jesteśmy w stanie wyposażyć salon lub jadalnię w każdym stylu wybranym przez klienta. Wykonujemy meble wolnostojące oraz zabudowy pod wymiar zgodnie z wytycznymi stylu klasycznego, stylu glamour czy nawet stylu nowojorskiego. Jedyne, co nas ogranicza to wyobraźnia naszych projektantów i inwencja twórcza Klienta.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

altraMeble pokojowe