Meble łazienkowe

Łazienka to dla jednych miejsce, w których odnajdują relaks i spokój. Dla innych jest to miejsce, które jest elementem domu ale nie spędzają w nim zbyt wiele czasu. Tak szerokie pojmowanie przestrzeni w łazience stawia przed naszym studiem wyzwanie wykonania mebli na wymiar oddających tryb życia domowników.

Meble łazienkowe wykonane na wymiar musza odpowiadać szczególnym warunkom panującym w łazience. Ta zabudowa meblowa musi być wytrzymała zarówno na wilgoć i parę wodną jak również na wysoką temperaturę, panującą podczas sezonu grzewczego.

Nasze studio wyposaża łazienki w meble skrojone idealnie pod dostępną przestrzeń. Każdy zamówiony element zabudowy do łazienki impregnujemy specjalnymi środkami, które zapobiegają niszczeniu mebla na skutek kontaktu z wodą. W portfolio swoich realizacji mamy m.in.:

  • szafki i blaty pod umywalkę,
  • wiszące szafki nad umywalką do przechowywania kosmetyków,
  • szafki i półki pod wymiar zabudowujące pralkę i kosz na pranie,
  • przekształcenie trudno dostępnej powierzchni (np. skosy) w funkcjonalną przestrzeń do przechowywania,
  • zabudowę meblową wiszącego WC.

Idea przyświecająca naszemu studio przy realizacji zamówień na meble łazienkowe to przede wszystkim połączenie użytkowego aspektu zabudowy wykonywanej pod wymiar z estetycznym dopasowaniem całego konceptu meblowego do istniejących już rozwiązań w łazience.

Nasi specjaliści dbają, aby wykonane przez nasze studio meble służyły w łazience klienta przez długie lata, dlatego ze szczególną pieczołowitością dbają o staranne wykończenie tych elementów mebla, które są wystawione na szczególnie intensywną eksploatację.

Niezależnie od ilości mebli pod wymiar zamówionych przez klienta, naszym celem jest urządzenie wygodnej i komfortowej łazienki, która będzie spełnieniem marzeń jej użytkowników. Z drugiej strony nie zapominamy o funkcjonalności projektowanej przestrzeni, dlatego na każdym etapie realizacji zamówienia na meble pod wymiar konsultujemy z Klientem szczegóły projektu i wybieramy rozwiązania, które będą estetyczne i praktyczne.

altraMeble łazienkowe