Szafy

Szafa jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Niezależnie do tego, gdzie jest ulokowana: w sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecka, zawsze musi spełniać zasadniczą funkcję – przechowywanie ubrań, butów i dodatków niezbędnych w codziennym życiu.

Zaletą szafy wykonanej na wymiar jest perfekcyjne dopasowanie jej do przestrzeni dostępnej w domu. Wykonujemy szafy w zależności od oczekiwań Klienta. W naszym studio możemy zrealizować szafę sięgającą do samego sufitu lub niższą, na której będzie wolna przestrzeń dodająca meblowi lekkości. W naszej ofercie posiadamy szafy na zamówienie z klasycznymi drzwiami otwieranymi, drzwiami łamanymi lub przesuwanymi.

Wnętrze szafy i sposób zagospodarowania przestrzeni również należy do Klienta. Może on zdecydować o zamontowaniu dowolnej ilości półek lub drążków, wyborze wysokości szuflad lub przegródek albo rezygnacji z któregokolwiek z elementów i pozostawienie przestrzeni do własnej aranżacji.

Szafa na wymiar wykonana w naszym studio może wpisywać się w dowolną stylistykę aranżacji mieszkania. Do dyspozycji są liczne materiały takie jak lite drewno, płyta MDF, forniry i laminaty, które mogą zostać przygotowane według dowolnego koloru wybranego przez Klienta.

Pojemna, przestronna i dobrze zaplanowana szafa pod wymiar jest gwarancją mądrego zagospodarowania przestrzeni i przechowywania  ubrań w przemyślany sposób. Dodatkowo, dopasowanie jej do dostępnej w mieszkaniu powierzchni pozwala uniknąć gromadzenia zbędnych mebli i powielania mało funkcjonalnych rozwiązań.

altraSzafy