Garderoby

Mądra aranżacja dostępnej przestrzeni to klucz do przemyślanego przechowywania rzeczy wszystkich domowników. Z tego powodu coraz częściej Klienci decydują się na wydzielenie odrębnej przestrzeni w mieszkaniu i przeznaczenie jej na garderobę, gdzie z powodzeniem zmieszczą się przedmioty codziennego użytku.

Garderoba połączona z sypialnią może służyć jako miejsce, w którym będą zebrane ubrania, buty i dodatki właściciela mieszkania. Zamontowanie w niej lustra powiększa dostępną przestrzeń i daje dodatkowy walor w postaci możliwości natychmiastowej prezentacji ubrań wybieranych do codziennej stylizacji. Garderoba na wymiar połączona z dużym lustrem to jedno z najczęstszych zamówień wybieranych przez naszych Klientów w zakresie zabudowy meblowej w garderobie.

Zabudowa na wymiar wykonana na potrzebę aranżacji garderoby pozwala na wydzielenie licznej ilości półek i szafek, które będą służyły jako miejsce do ukrycia tych drobiazgów, które nie są nam na co dzień potrzebne. W zależności od potrzeb zgłaszanych przez Klienta nasze studio oferuje zabudowę garderoby złożoną z następujących elementów:

  • niższe i wyższe półki pod wymiar mogące pomieścić pojemniki o różnej wysokości,
  • zamykane szafki do przechowywania mniej reprezentatywnych przedmiotów,
  • sekcja półek przeznaczona do prezentacji obuwia,
  • drążki do przechowywania ubrań na wieszakach,
  • szuflady na drobne elementy garderoby oraz przedmioty, które łatwo zgubić na półce.

Garderoby projektowane przez nasze studio wykonujemy w dowolnym kolorze i wymiarze, dlatego zamawiając zabudowę pod wymiar aranżującą tę właśnie przestrzeń, Klient zyskuje gwarancję pełnego dopasowania mebla do posiadanej przestrzeni w mieszkaniu.

altraGarderoby